شماره تماس

02178569000

آدرس

تهران - تهرانپارس،خیابان امیری طائمه،پلاک 95

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ahvaz-pipe-rolling-company

شرکت نورد و لوله اهواز شرکتی سهامی عام است که در سال ۱۳۴۶ به منظور تولید کلاف ورق گرم فولادی، انواع لوله سیاه، گالوانیزه، گاز و پروفیل تاسیس شده است. این شرکت در ۹ کیلومتری جاده اهواز-خرمشهر واقع شده است و در سال ۱۳۵۰ به بهره‌برداری رسیده و فعالیت خود را آغاز کرد.

محصولات

محصولات شرکت نورد و لوله اهواز شامل موارد زیر است:

کلاف ورق گرم فولادی
لوله سیاه
لوله گالوانیزه
لوله گاز
پروفیل
افتخارات

شرکت نورد و لوله اهواز در سال‌های ۱۳۸۳، ۱۳۹۱ و ۱۳۹۸ به عنوان صادرکننده نمونه استان خوزستان انتخاب شده است. همچنین این شرکت در سال ۱۳۹۶ موفق به کسب گواهینامه ISO 9001:2015 در زمینه سیستم مدیریت کیفیت گردیده است.

چشم انداز

چشم انداز شرکت نورد و لوله اهواز تبدیل شدن به یکی از پیشروترین تولیدکنندگان محصولات فولادی در ایران است. این شرکت قصد دارد تا سال ۱۴۰۴ به ظرفیت تولید ۱۰۰ هزار تن ورق و ۵۰ هزار تن لوله در سال دست یابد.

نقش در اقتصاد ایران

شرکت نورد و لوله اهواز نقش مهمی در اقتصاد ایران ایفا می‌کند. این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات فولادی در کشور است و بیش از ۱۵۰۰ نفر در آن مشغول به کار هستند. نورد و لوله اهواز همچنین نقش مهمی در تأمین نیازهای صنایع مختلف از جمله صنعت ساختمان، صنعت نفت و گاز و صنعت خودروسازی دارد.

اهمیت شرکت نورد و لوله اهواز

شرکت نورد و لوله اهواز یکی از مهم‌ترین شرکت‌های تولیدکننده محصولات فولادی در ایران است. این شرکت نقش مهمی در تأمین نیازهای صنایع مختلف کشور دارد. نورد و لوله اهواز همچنین یکی از بزرگترین صادرکنندگان محصولات فولادی ایران است و نقش مهمی در تأمین ارز مورد نیاز کشور دارد.

آینده شرکت نورد و لوله اهواز

شرکت نورد و لوله اهواز در سال‌های اخیر اقدامات زیادی را برای توسعه و بهبود عملکرد خود انجام داده است. این شرکت قصد دارد تا سال ۱۴۰۴ به ظرفیت تولید ۱۰۰ هزار تن ورق و ۵۰ هزار تن لوله در سال دست یابد. همچنین این شرکت قصد دارد تا محصولات خود را با کیفیت بالاتر و قیمت مقرون به صرفه‌تر تولید کند.